Створити нову тему Відповісти  [ 2 повідомлень ] 
  Версія для друку

Політичні анекдоти. Анекдоти про політику
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 02 березня 2010, 17:20 
фінансовий адмін
Аватар користувача
Офлайн

З нами з: 14 жовтня 2008, 13:00
Повідомлення: 781
Звідки: Львів
После экскурсии по Лувру, директор музея, напоследок, интересуется у Януковича, что ему понравилось больше всего. Ответ Лидера переводит переводчик.
Янукович: Ну, лично мне понравилась безрукая баба, фигура, я вам честно скажу: с Люськиной не сравнить!
Переводчик: мосье Янукович восхищен красотой и грациозностью скульптуры Венеры Милосской…
Янукович: еще запомнил бабу с хитрыми глазами, шо лыбится как Тимошенчиха, когда какую-то гадость спросить хочет!
Переводчик: знаменитая «Джоконда» Леонардо просто покорила мосье Януковича своей загадочной улыбкой…
Янукович: а еще вон тот пацан, шо на толчке сидит… я просто офигел: ну, блин, как живой!
Переводчик: а особенно поразила мосье Януковича своим реализмом скульптура Родена «Мыслитель».


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  

Re: Політичні анекдоти. Анекдоти про політику
ПовідомленняДодано: 25 жовтня 2010, 15:59 
Офлайн

З нами з: 25 жовтня 2010, 15:21
Повідомлення: 4
просинається мр. президент зранку, виходить на балкон. а сонечко до нього: доброго ранку! бажаю Вам хорошого і плідного дня.
ну тіпа респект і уважуха. ввечері Янукович на балкон а сонце мовчить. питає він сонце: а чому то зранку ти мене так гарно вітало а зараз мовчиш?
сонце і відповідає: ну розумієш. просинаюся я на сході але сідаю то я на заході...


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 2 повідомлень ] 


  Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
cron

© Forum Finconsul 2008