Створити нову тему Відповісти  [ 20 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2
  Версія для друку

Re: Наскільки бренд, торгова марка відіграє роль у бізнесі?
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 07 квітня 2009, 10:21 
фінансовий адмін
Аватар користувача
Офлайн

З нами з: 14 жовтня 2008, 13:00
Повідомлення: 781
Звідки: Львів
Василь Качерай написав:
Бренд, то сила, продукт могила.
Чомусь серед вибору між автмобілями Лацетті Авео та скажімо Чері.... покупці вибирають перший, мотивуючи свій вибір тим,що корейське авто завжди краще.
Та мало хт знає, що це "корейське авто" почали останнім часом клепати в китаї.
От вам і бренд
"Тільки той може казати про погану якість українських товарів, хто ніколи не купляв в штатах одягу від Дольче Габбана пошитого в броварах під києвом:)

Колись здавав звіти для компанії, яку в Львові підпільно шила одяг під відомими торговими брендами і експортувала по всьому світі.
такщо Бренд - то сила.


Змушений погодитись 'bt' , тільки шкода, що для людей роль грає бренд, а не продукт і його якість... Бо не завжди бренд - це якість, корисність, здоров"я...


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  

Re: Наскільки бренд, торгова марка відіграє роль у бізнесі?
ПовідомленняДодано: 07 квітня 2009, 21:12 
фінансовий адмін
Аватар користувача
Офлайн

З нами з: 21 жовтня 2008, 21:31
Повідомлення: 146
Звідки: Lviv
А я от звернула недавно увагу на те, що Fozzy Group створила собі ТМ "Премія".

Почалося все з того, що в "Сільпі" побачила типу "на акції" морозиво і консервовані фрукти цієї ТМ. За якийсь час звернула увагу на те, що під цією маркою в супермаркеті лежать також і вареники-пельмені, і шоколад, і консервації всякі, і так щоразу асортимент все зростає - кава, рибні продукти, сухофрукти, напої, олія, ..., ..., ... .

От і виходить, що поки по супермаркету пройдеш, то у кожному ряді тобі перед очима "маячить" один і той же логотип. Думаю маркетинговий хід хороший такий. Цікаво куди вони з тим дійдуть і скільки коштувати сама ця ТМ скажімо через рік...

_________________
життєрадісне дівчисько


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  

Re: Наскільки бренд, торгова марка відіграє роль у бізнесі?
ПовідомленняДодано: 08 квітня 2009, 15:27 
Офлайн

З нами з: 08 квітня 2009, 15:11
Повідомлення: 3
Oleg Jakh написав:
Мені цікаво хто, як вважає: наскільки важливу роль може бренд (торгова марка) відігравати у бізнесі?

Бренд важен очень и очень. Посмотрите на известные фирмы! они с первых дней существования делали имя своему бренду, работали над рекламой. Другое дело, что допустим в бутылке Coca-Cola лишь четверть приходится на стоимость продукции, остальное мы платим за бренд. И так в большинстве. Продукция известных брендов дороже продукции такого же качества неизвестных.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  

Re: Наскільки бренд, торгова марка відіграє роль у бізнесі?
ПовідомленняДодано: 24 квітня 2009, 14:22 
фінансовий адмін
Аватар користувача
Офлайн

З нами з: 14 жовтня 2008, 13:00
Повідомлення: 781
Звідки: Львів
Analyst написав:
Oleg Jakh написав:
Мені цікаво хто, як вважає: наскільки важливу роль може бренд (торгова марка) відігравати у бізнесі?

Бренд важен очень и очень. Посмотрите на известные фирмы! они с первых дней существования делали имя своему бренду, работали над рекламой. Другое дело, что допустим в бутылке Coca-Cola лишь четверть приходится на стоимость продукции, остальное мы платим за бренд. И так в большинстве. Продукция известных брендов дороже продукции такого же качества неизвестных.



так - це правда... Та будемо надіятись - що все поміняється )))) , хоча тут прийдеться хіба робити революцію у свідомості людей


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  

Re: Наскільки бренд, торгова марка відіграє роль у бізнесі?
ПовідомленняДодано: 22 липня 2009, 13:36 
бізнес гуру
Аватар користувача
Офлайн

З нами з: 14 грудня 2008, 19:17
Повідомлення: 355
Бренд всегда играл огромную роль в деятельности бизнеса, играет и будет...
Мы, приходя в магазин, берем ведь то, что знаем, мало известные продукты, или продукты мало известных производителей в большинстве случаев "стремно" брать.
Еще многое зависит в бизнесе от позиционирования себя.
В бизнесе нужно знать чего хочешь, и потом искать как это реализовать. - чем не брендинг? 'aa.'


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  

Re: Наскільки бренд, торгова марка відіграє роль у бізнесі?
ПовідомленняДодано: 22 липня 2009, 15:34 
фінансовий адмін
Аватар користувача
Офлайн

З нами з: 21 грудня 2008, 20:17
Повідомлення: 558
Звідки: Київ
Dima Hladun написав:
Analyst написав:
Oleg Jakh написав:
Мені цікаво хто, як вважає: наскільки важливу роль може бренд (торгова марка) відігравати у бізнесі?

Бренд важен очень и очень. Посмотрите на известные фирмы! они с первых дней существования делали имя своему бренду, работали над рекламой. Другое дело, что допустим в бутылке Coca-Cola лишь четверть приходится на стоимость продукции, остальное мы платим за бренд. И так в большинстве. Продукция известных брендов дороже продукции такого же качества неизвестных.



так - це правда... Та будемо надіятись - що все поміняється )))) , хоча тут прийдеться хіба робити революцію у свідомості людей


бренд нужен для привязывания посетителей к себе путем упрощения процессора их выбора. ведь люди ленивы по своей природе - лишь часть людей постоянно ищут и экспериментируют - остальные или полагаются на вкус других, подражая им или попробовав один раз, не экспериментируют и постоянно берут то, что на их взгляд для них оптимально.

_________________
Ваш личный финансовый консультант (Ваш особистий фінансовий консультант)
проведение финансовой игры cashflow 101 (кешфло 101, кешфлоу 101, денежный поток 101), cashflow 202 (кешфло 202, кешфлоу 202) в Киеве
проведение бизнес-игры "Крысиные бега 1", "Крысиные бега 2" в Киеве


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  

Re: Наскільки бренд, торгова марка відіграє роль у бізнесі?
ПовідомленняДодано: 24 липня 2009, 23:41 
фінконсул
Аватар користувача
Офлайн

З нами з: 09 січня 2009, 01:09
Повідомлення: 188
Звідки: Кременчуг
Analyst написав:
Другое дело, что допустим в бутылке Coca-Cola лишь четверть приходится на стоимость продукции, остальное мы платим за бренд. И так в большинстве. Продукция известных брендов дороже продукции такого же качества неизвестных.

А я согласен платить за бренд.
Я не буду экпериментировать и пить какую-нибудь "Колу от дяди Васи", потому что компания Coca-Cola имеет сертификат ISO. Это означает, что там за качеством следят сотни пар глаз на всех этапах производства этого чудо-напитка. Я уверен, что заплатив вдвойне я получу то, что хотел. А дядя Вася когда свою колу бодяжит может сэкономить: водичку из крана налить вместо артезианской, произв. оборудование мыть не после каждого процесса, а раз в неделю, краситель у китайцев купить на основе свинца. Таким продуктом, возможно, никто не отравится, но я в нем неуверен.
Все бренды когда-то стартовали и прошли стадию неизвестности. Но известными стали не все и не потому что название лучше, или слоган остроумнее. А потому что на протяжении долгого времени заслужили признание потребителей. Большого числа потребителей. А это непросто.
Поэтому продукция известных брендов дороже и это справедливо.

_________________
Fortune favours the daring.
Virgil


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  

Re: Наскільки бренд, торгова марка відіграє роль у бізнесі?
ПовідомленняДодано: 27 липня 2009, 08:50 
фінансовий адмін
Аватар користувача
Офлайн

З нами з: 21 грудня 2008, 20:17
Повідомлення: 558
Звідки: Київ
pasichnyk написав:
Analyst написав:
Другое дело, что допустим в бутылке Coca-Cola лишь четверть приходится на стоимость продукции, остальное мы платим за бренд. И так в большинстве. Продукция известных брендов дороже продукции такого же качества неизвестных.

А я согласен платить за бренд.
Я не буду экпериментировать и пить какую-нибудь "Колу от дяди Васи", потому что компания Coca-Cola имеет сертификат ISO. Это означает, что там за качеством следят сотни пар глаз на всех этапах производства этого чудо-напитка. Я уверен, что заплатив вдвойне я получу то, что хотел. А дядя Вася когда свою колу бодяжит может сэкономить: водичку из крана налить вместо артезианской, произв. оборудование мыть не после каждого процесса, а раз в неделю, краситель у китайцев купить на основе свинца. Таким продуктом, возможно, никто не отравится, но я в нем неуверен.
Все бренды когда-то стартовали и прошли стадию неизвестности. Но известными стали не все и не потому что название лучше, или слоган остроумнее. А потому что на протяжении долгого времени заслужили признание потребителей. Большого числа потребителей. А это непросто.
Поэтому продукция известных брендов дороже и это справедливо.


думаю в сфере еды люди готовы переплачивать за бренд, т.к. им дорого их здоровье. А вот сфере одежды за бренд платят любители понтов, т.к. вещи одного и того же качества в цене могут отличаться на несколько порядков

_________________
Ваш личный финансовый консультант (Ваш особистий фінансовий консультант)
проведение финансовой игры cashflow 101 (кешфло 101, кешфлоу 101, денежный поток 101), cashflow 202 (кешфло 202, кешфлоу 202) в Киеве
проведение бизнес-игры "Крысиные бега 1", "Крысиные бега 2" в Киеве


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  

Re: Наскільки бренд, торгова марка відіграє роль у бізнесі?
ПовідомленняДодано: 15 серпня 2009, 14:02 
фінансовий адмін
Аватар користувача
Офлайн

З нами з: 14 жовтня 2008, 13:00
Повідомлення: 781
Звідки: Львів
Бренд важлива річ. А от які характеристики окреслюють бренд - чи це позитивний імідж і здоровий спосіб життя, чи це негативний імідж залежить від брендоутворення.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  

Re: Наскільки бренд, торгова марка відіграє роль у бізнесі?
ПовідомленняДодано: 15 серпня 2009, 14:50 
фінансовий адмін
Аватар користувача
Офлайн

З нами з: 21 грудня 2008, 20:17
Повідомлення: 558
Звідки: Київ
Дмитро Гладун написав:
Бренд важлива річ. А от які характеристики окреслюють бренд - чи це позитивний імідж і здоровий спосіб життя, чи це негативний імідж залежить від брендоутворення.


согласен. я хотел сказать, что если люди потратили кучу бабла на создание бренда, то им невыгодно продавать некачественную продукцию.

_________________
Ваш личный финансовый консультант (Ваш особистий фінансовий консультант)
проведение финансовой игры cashflow 101 (кешфло 101, кешфлоу 101, денежный поток 101), cashflow 202 (кешфло 202, кешфлоу 202) в Киеве
проведение бизнес-игры "Крысиные бега 1", "Крысиные бега 2" в Киеве


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 20 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2


  Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
cron

© Forum Finconsul 2008