Створити нову тему Відповісти  [ 21 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі
  Версія для друку

Re: система MLM (сетевой маркетинг)
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 23 січня 2009, 20:27 
фінансовий партизан
Аватар користувача
Офлайн

З нами з: 23 січня 2009, 20:11
Повідомлення: 41
Звідки: Миколаїв
Андрей Колосветов написав:
Недавно прочитал на каком то сайте и скопировал себе. Даю возможность и Вам прочитать. И что Вы на это скажете, уважаемые форумчане "bs9" ?

Цитата:
Почему отношусь отрицательно к системе MLM (сетевом маркетинге) в страховании?

Во-первых, мы имеем дело с очень мотивированными продавцами, которым все равно что продавать. Когда уменьшаются заработки в продажах, например, посуды, они всей сетью перемещаются на другие товары, например, пищевые добавки. Сейчас в страховании как раз работают очень много таких консультантов. Эта отрасль имеет хорошую международную учебную базу. Считается в этих кругах, что будущее за этими сетями. Страховщики будут пользоваться такими сетями. Потому для такого спроса есть международные центры по подготовке таких консультантов. Издается много литературы. Приведу только две книжки: "Как зарабатывать деньги в многоуровневом маркетинге" и "Величайшая возможность в истории человечества". Неправда ли "весомо, грубо, зримо".

Во-вторых, посуду и косметику продавать честнее. Новый покупатель-консультант видит товар, может его купить, оценить его качество и далее имеет право реализовывать в интересах других, при этом зарабатывая сам и обеспечивая заработок для всей пирамиды, находящейся над ним. Но в страховании этот канал продаж применять нельзя. Страховая услуга - это обещание, особенно по накопительному страхованию жизни. Страховой контракт попробовать невозможно. К тому же - это очень сложный продукт, требующий серьезной подготовки, не один день занятий. В Америке например, подготовка агента занимает 40 часов учебного времени. Затем стажировка под руководством профессионального агента в течение нескольких лет.

В-третьих, созданные сетевые структуры при страховании жизни очень неустойчивы. Срок их жизни 2-3 года. Почему? Ведь на семинарах говорят о "величайшей возможности человечества", открывая заманчивую перспективу заработать в такой структуре много денег, а затем почивать на лаврах до пенсии за счет работы низших звеньев этой сети. Это и привлекает очень много случайных людей. Застраховав из своего круга родных и знакомых, они быстро исчерпывают свои возможности. Но ведь свою страховку нужно оплачивать уже из своего кармана, а заработков от продажи полисов уже нет. Полисы продавать оказывается не каждый может. Вот и приходится расторгать свой договор страхования. Платить за него уже нечем. А выкупная сумма на третий год очень маленькая. Ведь первые 2 года от 60 до 80 процентов уходит на комиссионные всей этой пирамиды. К тому же, после уходя одного консультанта все цепочка под ним переподчиняется другому. Структура этой сети постоянно меняется. Возникают скандалы между участниками и вопросы: кто застраховал, чей это клиент, под кем он находится? Это человеческий фактор как коррозия разъедает эти структуры. Как считают специалисты, MLM эффективен только при зарождающемся рынке и позволяет сразу нарастить объемы. В дальнейшем механизм быстрых продаж становится неэффективным и грозит значительным процентом разрыва договоров, что приносит дополнительные убытки страховой компании. Такое положение имело место в Польше 3-5 лет назад. Зачем же нам "наступать на те же грабли".

В-четвертных, эта система в некоторых страховых компаниях из-за третьего недостатка превращается просто в обман. Предлагается следующая мотивировка. Тот кто застрахует клиентов на общую страховую сумму, равную цене квартиры, то страховая компания обещает купить для своего консультанта такую жилплощадь. А поскольку "квартирный вопрос испортил наших граждан", то все бегут в такие структуры "как бабочки на огонек". А сколько таких будет счастливчиков? Очень мало. Остальные будут просто обмануты такими обещаниями, поскольку не смогут продать столько полисов. Но объемы продаж у страховщика сразу наращиваются огромные.

В-пятых, страховые агенты или, как их называют, консультанты, не регистрируются в государственных органах, как это предусмотрено во всех развитых странах. А законодательство Украины никак не регулирует взаимоотношения между такими агентами, страховыми компаниями и клиентами. В Германии, например, очень жестко прописаны обязательства страховой компании за своего агента. Клиент даже может подать в суд на страховщика, если ее агент сказал неправду в отношении продаваемого. Сейчас ни агент, ни страховая компания ни за что ни отвечают. Агент может наговорить "три короба" лишь бы продать полис и получить свои комиссионные.

Цитата:
косметику продавать честнее. Новый покупатель-консультант видит товар, может его купить, оценить его качество и далее имеет право реализовывать в интересах других, при этом зарабатывая сам и обеспечивая заработок для всей пирамиды, находящейся над ним.

Привіт, я новачок на цьому ресурсі, ще не багато з чим ознайомлена. Смайлики мені вже подобаються. 'ax'
Цілком погоджуюсь з цитатою, та хочу додати, що, дійсно, косметику, засоби по догляду за шкірою, волоссям та парфуми продавати шляхетно та й не соромно, в-решті-решт, якщо ці речі звичайно якісні.

_________________
"Духи - самая сильная форма воспоминаний" Жан-Поль Герлен


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  

Re: Мережевий маркетинг: Amway, Mary Kay, Oriflame, Alico...
ПовідомленняДодано: 23 січня 2009, 21:14 
фінансовий партизан
Аватар користувача
Офлайн

З нами з: 23 січня 2009, 20:11
Повідомлення: 41
Звідки: Миколаїв
Dima Hladun написав:
Що Ви можете сказати про мережевий маркетинг? Хтось займається, може є таке бажання, чи варто займатись?


Я займаюсь мережевим маркетингом із листопада 2008 року. Не дуже багато, щоб фахово та тверезо оцінити варто, чи ні цим займатись. Річ у тому, що напочатку я не могла навіть припустити, що буду чимось подібним займатись. Почалось все задовго до того, як прийняла таке рішення, воно само виплило логічно та природньо. Два роки тому чоловік подарував парфуми на День народження, потім купував собі, та сину, разом купували друзям на свята парфуми, косметику т.ін., а в серпні минулого року та людина, що нам продавала весь час всі ці чудові речі запропонувала підписати контракт, повідомивши, що відтоді будемо купувати все дешевше. Звичайно ж я погодилась, але попередила, що продавати не буду... А далі, щось трапилось... І "Остапа понесло", як кажуть... Не знаю, як кому, але мені дуже подобається цим займатись, я просто ловлю від цього такий кайф, що не можу передати словами...Я стала іншою людиною, криза - всі сумні, стривожені, а я лечу з презентації - ніг під собою не відчуваю. Можливо, це від того, що це парфуми? А яка жінка не обожнює парфуми?

_________________
"Духи - самая сильная форма воспоминаний" Жан-Поль Герлен


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  

Re: Мережевий маркетинг: Amway, Mary Kay, Oriflame, Alico...
ПовідомленняДодано: 24 січня 2009, 19:17 
фінансовий партизан
Аватар користувача
Офлайн

З нами з: 23 січня 2009, 20:11
Повідомлення: 41
Звідки: Миколаїв
MARYA написав:
Будучи консультантом звісно працюєш на себе. І не важливо як, але гроші заробити треба, якщо це основна робота, а не просто додатковий заробіток. Є продукція, яку потрібно реалізувати, інакше заробітку не буде. А на рахунок того ( що писала Оксана), що консультанти з малим досвідом роботи і не знають що продають, то це неправда. Багато знань і досвіду не потрібно щоб прочитати термін придатності. Хоча, якщо продукція якісна, то і закінчення терміну придатності, не відразу помітиш. Я теж являюсь консультантом оріфлем, і теж взагалі без досвіду, але я знаю яка продукція хороша, а яка ні.
В цьому бізнесі, якщо хочеш мати хоч якісь гроші, потрібно часто обманювати людей. Треба навчитися і вміти "положити якийсь вид продукції людині просто в сумку" і "заставити за неї заплатити".

Такий жах. Вперше про це чую. Це не бізнес, це звичайне шахрайство...

_________________
"Духи - самая сильная форма воспоминаний" Жан-Поль Герлен


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  

Re: Мережевий маркетинг: Amway, Mary Kay, Oriflame, Alico...
ПовідомленняДодано: 25 січня 2009, 17:40 
фінансовий адмін
Аватар користувача
Офлайн

З нами з: 14 жовтня 2008, 13:00
Повідомлення: 781
Звідки: Львів
Лариса написав:
Dima Hladun написав:
Що Ви можете сказати про мережевий маркетинг? Хтось займається, може є таке бажання, чи варто займатись?


Я займаюсь мережевим маркетингом із листопада 2008 року. Не дуже багато, щоб фахово та тверезо оцінити варто, чи ні цим займатись. Річ у тому, що напочатку я не могла навіть припустити, що буду чимось подібним займатись. Почалось все задовго до того, як прийняла таке рішення, воно само виплило логічно та природньо. Два роки тому чоловік подарував парфуми на День народження, потім купував собі, та сину, разом купували друзям на свята парфуми, косметику т.ін., а в серпні минулого року та людина, що нам продавала весь час всі ці чудові речі запропонувала підписати контракт, повідомивши, що відтоді будемо купувати все дешевше. Звичайно ж я погодилась, але попередила, що продавати не буду... А далі, щось трапилось... І "Остапа понесло", як кажуть... Не знаю, як кому, але мені дуже подобається цим займатись, я просто ловлю від цього такий кайф, що не можу передати словами...Я стала іншою людиною, криза - всі сумні, стривожені, а я лечу з презентації - ніг під собою не відчуваю. Можливо, це від того, що це парфуми? А яка жінка не обожнює парфуми?


А чому саме Оріфлейм, Ларисо? А не наприклад Мері Кей, Евон чи щось інше ?


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  

Re: Мережевий маркетинг: Amway, Mary Kay, Oriflame, Alico...
ПовідомленняДодано: 26 січня 2009, 18:19 
фінансовий партизан
Аватар користувача
Офлайн

З нами з: 23 січня 2009, 20:11
Повідомлення: 41
Звідки: Миколаїв
Dima Hladun написав:
Лариса написав:
Dima Hladun написав:
Що Ви можете сказати про мережевий маркетинг? Хтось займається, може є таке бажання, чи варто займатись?


Я займаюсь мережевим маркетингом із листопада 2008 року. Не дуже багато, щоб фахово та тверезо оцінити варто, чи ні цим займатись. Річ у тому, що напочатку я не могла навіть припустити, що буду чимось подібним займатись. Почалось все задовго до того, як прийняла таке рішення, воно само виплило логічно та природньо. Два роки тому чоловік подарував парфуми на День народження, потім купував собі, та сину, разом купували друзям на свята парфуми, косметику т.ін., а в серпні минулого року та людина, що нам продавала весь час всі ці чудові речі запропонувала підписати контракт, повідомивши, що відтоді будемо купувати все дешевше. Звичайно ж я погодилась, але попередила, що продавати не буду... А далі, щось трапилось... І "Остапа понесло", як кажуть... Не знаю, як кому, але мені дуже подобається цим займатись, я просто ловлю від цього такий кайф, що не можу передати словами...Я стала іншою людиною, криза - всі сумні, стривожені, а я лечу з презентації - ніг під собою не відчуваю. Можливо, це від того, що це парфуми? А яка жінка не обожнює парфуми?


А чому саме Оріфлейм, Ларисо? А не наприклад Мері Кей, Евон чи щось інше ?

************************************************************************
А це не Oriflame. Гадаю, що для успішного початку потрібна нова компанія. Це російська компанія CieL parfum. 'ah' , яка на українському ринку представлена всього 3 роки, філіал у Харкові. Неоране поле для роботи. Гадаю, що й Ви про таку не чули.
А щодо інших, перерахованих Вами компаній, гадаю, що нема сенсу долучатись. По-перше, Oriflame та Avon докатились вже до столиків на ринках та торгівлі в інтернет-магазинах. Це неприпустимо для класики мережевого маркетингу. Збільшується виробництво, втрачається якість. Тому, ні, це не підходить. МК - можливо, але... маркетинговий план - не дуже мені сподобався.
По-друге, коли заходиш на офіційні сайти цих компаній не бачиш партнерів, де виробництво відбувається? 'bt7' Ну, добре, Oriflame зі Швеції, але ж це не так, на це можна було в 90-ті купитись, тоді й якість була пристойною...Засновники, зі Швеції - погоджусь, а ось в Україні де відбувається виробництво - приховано.
В "Сі Ель парфум" - все зрозуміло, все видно на сайті, на упаковках - реквізити, у мене на руках - сертифікати якості, найкращі консультанти щорічно їздять до Франції в Грас, знайомитись як відбувається виробництво сировини парфумів, та багато ще переваг... Якість продукції така, що не соромно пропонувати, бо перед підписанням контракту, користувалася 2 роки. Доречі, поки я користувалася, та жінка, у якої я все це купувала, отримала статус директора, відкрила свій офіс та ДМС. Ось Вам рекламний слоган "Хто зволікає, той втрачає" в дії. "cr"

_________________
"Духи - самая сильная форма воспоминаний" Жан-Поль Герлен


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  

Re: Мережевий маркетинг: Amway, Mary Kay, Oriflame, Alico...
ПовідомленняДодано: 26 січня 2009, 21:34 
фінансовий адмін
Аватар користувача
Офлайн

З нами з: 14 жовтня 2008, 13:00
Повідомлення: 781
Звідки: Львів
Ларисо, а Ви можете розповісти про компанію Сі Ель парфум (ci el parfum) ? Та прохання щось цікаве, можливо навіть те, що у них на сайті не має! Просто особисто я справді не чув про Сі Ель парфум (ci el parfum) зовсім нічого і мені цікаво, що це так і з чим його їдять 'ah'


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  

Re: Мережевий маркетинг: Amway, Mary Kay, Oriflame, Alico...
ПовідомленняДодано: 26 січня 2009, 22:02 
фінансовий партизан
Аватар користувача
Офлайн

З нами з: 23 січня 2009, 20:11
Повідомлення: 41
Звідки: Миколаїв
Dima Hladun написав:
Ларисо, а Ви можете розповісти про компанію Сі Ель парфум (ci el parfum) ? Та прохання щось цікаве, можливо навіть те, що у них на сайті не має! Просто особисто я справді не чув про Сі Ель парфум (ci el parfum) зовсім нічого і мені цікаво, що це так і з чим його їдять 'ah'

Добре, спробую. 'ah' Гадаю, що зможу, бо я зараз на стадії ейфорії від безлічі різноманітних ароматів на будь-який смак, стать та вік. Після презентацій, які я проводжу за класикою мережевого маркетингу, не менше двох на день, я просто... зараз підберу слово... "Дєвочки, я лєтаю", як казала, здається Рєната Літвінова, і дивуюсь, що всі навколо сумні та похмурі.
Окрім якісних парфумів ця компанія виготовляє дуже якісні засоби по догляду за шкірою та волоссям, які означили новим терміном "космецевтика" - це лікувальні засоби та дуже ефективні, бо в них там спеціяльна лабораторія, такого досі Україна ще не бачила, це інноваційні технології, новий підхід, звідси чудовий результат. На сайті це, звичайно представлено, але треба користуватись, бо будь-які слова - це звичайна реклама. Декоративна косметика, ну кого здивуєш цим? Не буду це робити і я. І порівнювати нема з чим. Вона просто чудова в порівнянні з тою, чим я користувалася раніше. З етичних міркувань не буду називати якою.
Але все ще попереду, все тільки починається, компанія дінамічно розвивається, щорічні нагороди отримують ексклюзивні парфуми, бо основний акцент ТД "Сі Ель парфум" - все ж таки парфуми.
Особисто моя мотивація витіснити з ринку турецькі та, так звані, голландські підробки, які неякісні та дуже шкідливі.
Ще на сайті не представлені сертіфікати якості продукції, які демонструють в кращих радянських традиціях, що ця продукція якісна та безпечна.

_________________
"Духи - самая сильная форма воспоминаний" Жан-Поль Герлен


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  

Re: Мережевий маркетинг: Amway, Mary Kay, Oriflame, Alico...
ПовідомленняДодано: 29 січня 2009, 21:57 
фінансовий адмін
Аватар користувача
Офлайн

З нами з: 14 жовтня 2008, 13:00
Повідомлення: 781
Звідки: Львів
Сі Ель парфум - мені починає подобатись. А у Львові у Вас вже є Ваш партнер по Сі Ель парфум ?


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  

Re: Мережевий маркетинг: Amway, Mary Kay, Oriflame, Alico...
ПовідомленняДодано: 30 січня 2009, 19:16 
фінансовий партизан
Аватар користувача
Офлайн

З нами з: 23 січня 2009, 20:11
Повідомлення: 41
Звідки: Миколаїв
Dima Hladun написав:
Сі Ель парфум - мені починає подобатись. А у Львові у Вас вже є Ваш партнер по Сі Ель парфум ?

Так це чудова новина, маєте нагоду стати піонером, так би мовити - відкрити світ парфумів для себе особисто та подарувати приємні враження для Львів*ян 'bp' Львів ще не знайомий з чудовою продукцією компанії Ciel parfum, що не можна сказати про Казахстан. Це потрібно негайно виправити.
Нова пошта працює по всій країні, тому відстань не є проблемою. Ми ж в Миколаїві також колись починали, тепер маємо станом на сьогодні 3 ДМС склади. Миколаївська дівчина перемогла в 2008 році в щорічному конкурсі у Москві та стала "Місс Ciel"
Зображення
А ще забула відповісти на питання щодо трєтьосортної сировини. Безперечним спростуванням цьому може служити те, що парфуми виготовлені з неякісної, синтетичної сировини не "розкриваються" по нотах. Парфуми компанії "Сі ель парфюм" самі кажуть за себе. Вони стійки, випробування проходили у закритому приміщенні. Результати такі:
Духи класу "екстра" - 60 годин стійкості
Парфумована вода - 50 годин
Туалетна вода - 40 годин.
Цитата:
От чего зависит стойкость аромата?
– В первую очередь стойкость зависит от композиции, вводимой в парфюмерное изделие. Понятно, что чем качественнее и, следовательно, дороже компоненты, входящие в ее состав, тем более стойким запахом будут обладать духи, сделанные на основе такой парфюмерной композиции. Как известно, в производстве духов CieL parfum используется только дорогостоящее сырье, поставляемое корпорацией IFF – лидером парфюмерного мирового рынка. Это является гарантом высокого качества и стойкости ароматов.
В некоторой степени стойкость зависит и от классификации аромата. Цветочные и фруктовые – менее стойкие, а фантазийные запахи с содержанием мускуса или амбры – более стойкие. Восточное и животное направления являются наиболее стойкими ароматами. Этим и объясняется, почему, например, некоторые духи серии Soleil (с вводом композиции от 12 до 16%) значительно более стойкие по сравнению с легкими духами серии Arc-en-ciel, где ввод композиции значительно более высокий (от 18 до 22%). Сильные, крепкие ароматы Soleil по своей природе очень стойкие, поскольку в них входят такие вещества, как мускус – секрет желез различных животных. А прелесть Arc-en-ciel, включающих в себя более легкие, летучие элементы растительного происхождения, заключается в нежной свежести и прозрачности аромата.

_________________
"Духи - самая сильная форма воспоминаний" Жан-Поль Герлен


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  

Re: Мережевий маркетинг: Amway, Mary Kay, Oriflame, Alico...
ПовідомленняДодано: 01 лютого 2009, 11:08 
фінансовий адмін
Аватар користувача
Офлайн

З нами з: 21 грудня 2008, 20:17
Повідомлення: 558
Звідки: Київ
Лариса написав:
Результати такі:
Духи класу "екстра" - 60 годин стійкості
Парфумована вода - 50 годин
Туалетна вода - 40 годин.


А разве есть духи, запах которых сохраняется более 2-х дней? я думаю, что в реальности гораздо меньше.

_________________
Ваш личный финансовый консультант (Ваш особистий фінансовий консультант)
проведение финансовой игры cashflow 101 (кешфло 101, кешфлоу 101, денежный поток 101), cashflow 202 (кешфло 202, кешфлоу 202) в Киеве
проведение бизнес-игры "Крысиные бега 1", "Крысиные бега 2" в Киеве


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 21 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі


  Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
cron

© Forum Finconsul 2008