Створити нову тему Відповісти  [ 23 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі
  Версія для друку

Бізнес. Мотивація в бізнесі.
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 19 травня 2009, 20:22 
фінансовий адмін
Аватар користувача
Офлайн

З нами з: 21 жовтня 2008, 21:31
Повідомлення: 146
Звідки: Lviv
Це також тема з менеджменту "ce"

От зараз типу криза, одних звільняють взагалі, іншим зменшують зп і так далі... але загалом обсяг роботи особливо не зменшується (ну крім певних галузей). Тобто якщо навіть проведено скорочення, то тим працівникам, що залишилися зараз просто перепадає більше навантаження. І про збільшення зп вони начебто не мають як говорити, бо кожен розуміє, що його можуть швидко замінити будь-ким з числа тих, кого вчора скоротили. Та все ж розмір зп це чи не найбільш вагомий фактор у мотивації працівника.

Як ви вважаєте, як зараз можна мотивувати працівників, окрім змін у розмірі зарплатні. І чи є такі ефективні способи?

_________________
життєрадісне дівчисько


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  

Re: Мотивація
ПовідомленняДодано: 20 травня 2009, 09:51 
фінконсул
Офлайн

З нами з: 17 березня 2009, 11:45
Повідомлення: 132
Мотивація буває різною.
Але тут потрібно просто знати що людина хоче від життя. Бо це і буде головна її мотивація.
Не для всіх гроші в роботі основне.
Бо якщо мені зараз запропонувати в 1,5 рази вищу зарплату але роботу скажем по набору накладних (так звана робота оператора ПК), то мабуть мені як головному бухгалтеру буде важко на це погодитися. Ну може у звязку з теперішніми труднощами я б і погодився, але розуміємо, що то не на довго.
Загалом є різні теорії потреб людини і з них треба виходити.
колись в мене в відділі працювала дівчина, в якої найвищою цінністю був чоловік і для ней найгловніше було наявність часу для нього. Тобто її не влаштовувало затримуватися після роботи навіть якщо за е доплачували чи ще якось
Тому стандартного підходу нема. Треба вивчати цінності людини і їх задовільнити от і все.
Коли я останній раз змінив роботу, то справа була не в грошах.
прост мені запропонували якісно новий ступінь розвитку мене як фахівця - поїздкИ, семінари, навчання, ділові зустрічі, знайомства в вищих держструктурах.
Оце мене привабило.
Так і в кожноїлюдини є свої вподобання.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  

Re: Мотивація
ПовідомленняДодано: 20 травня 2009, 12:49 
фінансовий адмін
Аватар користувача
Офлайн

З нами з: 21 грудня 2008, 20:17
Повідомлення: 558
Звідки: Київ
Nataliya Bilovus написав:
Це також тема з менеджменту "ce"

От зараз типу криза, одних звільняють взагалі, іншим зменшують зп і так далі... але загалом обсяг роботи особливо не зменшується (ну крім певних галузей). Тобто якщо навіть проведено скорочення, то тим працівникам, що залишилися зараз просто перепадає більше навантаження. І про збільшення зп вони начебто не мають як говорити, бо кожен розуміє, що його можуть швидко замінити будь-ким з числа тих, кого вчора скоротили. Та все ж розмір зп це чи не найбільш вагомий фактор у мотивації працівника.

Як ви вважаєте, як зараз можна мотивувати працівників, окрім змін у розмірі зарплатні. І чи є такі ефективні способи?


Кожен повинен займатися лише тим, що його цікавить, і не потрібно буде підвищувати мотивацію. Але це ідеальний варіант. Думаю постійне спілкування керівництва з працівниками та алкогольні вечірки на природі теж зможуть нормалізувати ситуацію з мотивацією працівників.

_________________
Ваш личный финансовый консультант (Ваш особистий фінансовий консультант)
проведение финансовой игры cashflow 101 (кешфло 101, кешфлоу 101, денежный поток 101), cashflow 202 (кешфло 202, кешфлоу 202) в Киеве
проведение бизнес-игры "Крысиные бега 1", "Крысиные бега 2" в Киеве


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  

Re: Мотивація
ПовідомленняДодано: 20 травня 2009, 20:39 
фінансовий адмін
Аватар користувача
Офлайн

З нами з: 21 жовтня 2008, 21:31
Повідомлення: 146
Звідки: Lviv
ну Василь тут розписав все просто як в книжці 'dn'

щодо гулянок на природі - якщо фірма ставить то люкс!!! але в колективі мав би бути в такім випадку певний рівень стосунків нормально налагоджений, щоб можна було на тій гулянці розслабитися і погуляти на всю 'bo'

а спілкування керівника з підлеглими - мало би бути конструктивним і ГОЛОВНЕ - РЕЗУЛЬТАТИВНИМ. Бо коли говориш з шефом говориш, а толку ніякого, то це антимотивація 'am'

_________________
життєрадісне дівчисько


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  

Re: Мотивація
ПовідомленняДодано: 21 травня 2009, 08:31 
фінконсул
Офлайн

З нами з: 17 березня 2009, 11:45
Повідомлення: 132
Пянки на природі - це погано. Я завжди вороже ставився до намагання фірми вникати в моє особисте життя.
Я дуже чітко розділяю особисте і робоче, навіть до дівчат на роботі ставлюся виключно з професійної точки зору і ніяких там шурів-мурів.
Тому такі вилазки ефективно можливі виключно в малих компаніях, які ведуть бізнес за сімейним принципом.
А коли чуєш, що на корпоративці присутність обовязкова, то особисто я почуваюся рабом і це вже не мотивація ва велика антимотивація.
Тому якщо це не родинний бізнес, то не думаю, що це ефективно.
Такщо має бути підхід до кожного.
А от якщо б замість пянки на природі чи навіть в ресторані фірма організувала для прицівників оплачений підхід в театр чи кіно - респект і уважуха такій компанії.
Якщо б така фірма для мене ще й передплачувала ділову пресу в яку я прост закоханий - працюватиму зі значно більшим ентузіазмом
Ось така от теорія мотивації


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  

Re: Мотивація
ПовідомленняДодано: 21 травня 2009, 14:47 
фінансовий адмін
Аватар користувача
Офлайн

З нами з: 14 жовтня 2008, 13:00
Повідомлення: 781
Звідки: Львів
Василь Качерай написав:
Пянки на природі - це погано. Я завжди вороже ставився до намагання фірми вникати в моє особисте життя.
Я дуже чітко розділяю особисте і робоче, навіть до дівчат на роботі ставлюся виключно з професійної точки зору і ніяких там шурів-мурів.
Тому такі вилазки ефективно можливі виключно в малих компаніях, які ведуть бізнес за сімейним принципом.
А коли чуєш, що на корпоративці присутність обовязкова, то особисто я почуваюся рабом і це вже не мотивація ва велика антимотивація.
Тому якщо це не родинний бізнес, то не думаю, що це ефективно.
Такщо має бути підхід до кожного.
А от якщо б замість пянки на природі чи навіть в ресторані фірма організувала для прицівників оплачений підхід в театр чи кіно - респект і уважуха такій компанії.
Якщо б така фірма для мене ще й передплачувала ділову пресу в яку я прост закоханий - працюватиму зі значно більшим ентузіазмом
Ось така от теорія мотивації



Тут думаю скільки людей - стільки думок 'bt' ! Корпоративи на природі, на мою точку зору - це просто супер! Приводжу приклад з особистого життя і корпоративу на Дніпрі з компанією Фоїл:


Приєднані файли:
x_616eb349.jpg
x_616eb349.jpg [ 51.92 Кб | Переглянуто 6393 разів ]
x_45dfe76e.jpg
x_45dfe76e.jpg [ 37.6 Кб | Переглянуто 6389 разів ]
x_7bf9fb3d.jpg
x_7bf9fb3d.jpg [ 42.1 Кб | Переглянуто 6389 разів ]
x_6de8c1ab.jpg
x_6de8c1ab.jpg [ 50.21 Кб | Переглянуто 6386 разів ]
x_4b2715bb.jpg
x_4b2715bb.jpg [ 75.91 Кб | Переглянуто 6388 разів ]
x_00e4f612.jpg
x_00e4f612.jpg [ 66.29 Кб | Переглянуто 6388 разів ]
Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  

Re: Мотивація
ПовідомленняДодано: 21 травня 2009, 14:49 
фінансовий адмін
Аватар користувача
Офлайн

З нами з: 14 жовтня 2008, 13:00
Повідомлення: 781
Звідки: Львів
Це тільки сота частина, що ми робили )))


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  

Re: Мотивація
ПовідомленняДодано: 25 травня 2009, 20:40 
фінансовий адмін
Аватар користувача
Офлайн

З нами з: 21 жовтня 2008, 21:31
Повідомлення: 146
Звідки: Lviv
Dima Hladun написав:
Це тільки сота частина, що ми робили )))

ну з деяких фот зрозуміло, що ви робили, 'az' а от деякі такі що і здогадатися важко 'ah'

_________________
життєрадісне дівчисько


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  

Re: Мотивація
ПовідомленняДодано: 11 червня 2009, 18:10 
бізнес спекулянт
Аватар користувача
Офлайн

З нами з: 06 листопада 2008, 19:52
Повідомлення: 90
Звідки: Киев
Прикольные игры, сам хочу так 'bt3'

_________________
Финансы поют романсы :)


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  

Re: Мотивація
ПовідомленняДодано: 15 червня 2009, 14:01 
бізнес гуру
Аватар користувача
Офлайн

З нами з: 14 грудня 2008, 19:17
Повідомлення: 355
с некоторыми вещами, о которых говорили ребята выше, можно вполне согласится. но, как по мне, то методы (варианты) мотивации напрямую зависят от направления деятельности компании или организации, не всех сотрудников можно или нужно мотивировать одинаковыми методами.
касательно совместного отдыха с руководством и/или всей компании, так это командообразующие тренинги, но нельзя сказать, что они подходят абсолютно всем компаниям. да и с такими вещами следует быть осторожными как руководству, так и всем сотрудникам. я все же за то, чтобы сотрудники и руководство оставались "на своих местах", и не переходили определенную черту 'dh'


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 23 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі


  Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
cron

© Forum Finconsul 2008