Створити нову тему Відповісти  [ 62 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Далі
  Версія для друку

Обмін WebMoney (Веб Мані) в Україні
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 08 січня 2009, 14:40 
фінансовий партизан
Аватар користувача
Офлайн

З нами з: 08 січня 2009, 14:19
Повідомлення: 30
Звідки: Луцьк
Добрий день, шановні форумчани!

Представляю Вашій увазі сервіс по обміну титульних знаків WebMoney - WMUkraine.org.ua

Наш обмінний пункт є офіційно зареєстрованим сервісом WebMoney в Луцьку і пропонує Вам ряд фінансових послуг, пов'язаних з обміном титульних знаків WMZ по Україні. Ми є атестованим учасником системи Webmoney Transfer і гарантуємо кожному клієнтові безпеку, конфіденційність і компетентність операцій.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  

Re: Обмін WebMoney в Україні
ПовідомленняДодано: 08 січня 2009, 18:28 
бізнес спекулянт
Аватар користувача
Офлайн

З нами з: 06 листопада 2008, 19:52
Повідомлення: 90
Звідки: Киев
venom_ написав:
Добрий день, шановні форумчани!

Представляю Вашій увазі сервіс по обміну титульних знаків WebMoney - WMUkraine.org.ua

Наш обмінний пункт є офіційно зареєстрованим сервісом WebMoney в Луцьку і пропонує Вам ряд фінансових послуг, пов'язаних з обміном титульних знаків WMZ по Україні. Ми є атестованим учасником системи Webmoney Transfer і гарантуємо кожному клієнтові безпеку, конфіденційність і компетентність операцій.


А можете более детальней рассказать о WebMoney. По тому-что лично я ничего не знаю о WebMoney. Огромное спасибо 'bt'

_________________
Финансы поют романсы :)


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  

Re: Обмін WebMoney в Україні
ПовідомленняДодано: 09 січня 2009, 10:12 
фінансовий партизан
Аватар користувача
Офлайн

З нами з: 08 січня 2009, 14:19
Повідомлення: 30
Звідки: Луцьк
Андрей Колосветов написав:
А можете более детальней рассказать о WebMoney. По тому-что лично я ничего не знаю о WebMoney. Огромное спасибо 'bt'


Уважаемый Андрей, не буду пересказывать уже написанное - я Вам линк лучше дам на энциклопедию 'ay'
http://wiki.webmoney.ru/wiki/show/HomePage

там есть все о WebMoney


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  

Re: Обмін WebMoney в Україні
ПовідомленняДодано: 09 січня 2009, 14:49 
фінконсул
Аватар користувача
Офлайн

З нами з: 09 січня 2009, 01:09
Повідомлення: 188
Звідки: Кременчуг
venom_ написав:
Добрий день, шановні форумчани!

Представляю Вашій увазі сервіс по обміну титульних знаків WebMoney - WMUkraine.org.ua

Наш обмінний пункт є офіційно зареєстрованим сервісом WebMoney в Луцьку і пропонує Вам ряд фінансових послуг, пов'язаних з обміном титульних знаків WMZ по Україні. Ми є атестованим учасником системи Webmoney Transfer і гарантуємо кожному клієнтові безпеку, конфіденційність і компетентність операцій.


а в других городах у вас филиалов нет?
Нет ли у Вас желания сотрудничать в Кременчуге?

_________________
Fortune favours the daring.
Virgil


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  

Re: Обмін WebMoney в Україні
ПовідомленняДодано: 09 січня 2009, 17:43 
фінансовий адмін
Аватар користувача
Офлайн

З нами з: 21 жовтня 2008, 21:31
Повідомлення: 146
Звідки: Lviv
to venom_
Я так розумію, що ВИ в якийсь спосіб представляєте WebMoney? А ким працюєте для цієї компанії, на якій посаді, так би мовити?

_________________
життєрадісне дівчисько


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  

Re: Обмін WebMoney в Україні
ПовідомленняДодано: 10 січня 2009, 11:08 
фінансовий адмін
Аватар користувача
Офлайн

З нами з: 14 жовтня 2008, 13:00
Повідомлення: 781
Звідки: Львів
venom_ написав:
Андрей Колосветов написав:
А можете более детальней рассказать о WebMoney. По тому-что лично я ничего не знаю о WebMoney. Огромное спасибо 'bt'


Уважаемый Андрей, не буду пересказывать уже написанное - я Вам линк лучше дам на энциклопедию 'ay'
http://wiki.webmoney.ru/wiki/show/HomePage

там есть все о WebMoney


Чесно пробував там прочитати про WebMoney (Веб Мані), та нічого не зрозумів: купа різної інформації, яку важко скласти в одну картину.
Ви б могли "чайникам" на "хлопський розум" пояснити:
1. Що таке WebMoney (Веб Мані). Які види існують WebMoney (Веб Мані).
2. Для чого використовують WebMoney (Веб Мані)?
3. Як ми можемо використовувати WebMoney (Веб Мані) і чи це безпечно використовувати такий вид розрахунків? Які гарантії таких розрахунків?
4. Як Ви особисто пропонуєте заробляти на WebMoney (Веб Мані)?


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  

Re: Обмін WebMoney (Веб Мані) в Україні
ПовідомленняДодано: 12 січня 2009, 16:12 
фінансовий партизан
Аватар користувача
Офлайн

З нами з: 08 січня 2009, 14:19
Повідомлення: 30
Звідки: Луцьк
pasichnyk написав:
а в других городах у вас филиалов нет?
Нет ли у Вас желания сотрудничать в Кременчуге?

Пока филиалов нет, в Харькове сейчас налаживаем контакты. Пините нам через ВМ-почту, обговорим такую возможность. 'bt'


Nataliya Bilovus написав:
to venom_
Я так розумію, що ВИ в якийсь спосіб представляєте WebMoney? А ким працюєте для цієї компанії, на якій посаді, так би мовити?


Я представляю СВІЙ обмінний пункт титульних знаків Вебмані. Він є офіційно зареєстрованим в каталозі ресурсів WebMoney - Megastock (http://www.megastock.ru) та в ГЕО-сервісі WebMoney (http://geo.webmoney.ru). Тобто працюю я сам на себе, але по правилах WebMoney Transfer.

Dima Hladun написав:
Чесно пробував там прочитати про WebMoney (Веб Мані), та нічого не зрозумів: купа різної інформації, яку важко скласти в одну картину.
Ви б могли "чайникам" на "хлопський розум" пояснити:

Звичайно! Давайте по пунктам:

Dima Hladun написав:
1. Що таке WebMoney (Веб Мані). Які види існують WebMoney (Веб Мані).

WebMoney Transfer – надає можливість проведення онлайн-платежів і середовище для ведення електронного бізнесу.
WMZ – титульний знак системи WebMoney Transfer, що є еквівалентом долара США.
WME – титульний знак системи WebMoney Transfer, що є еквівалентом євро.
WMR – титульний знак системи WebMoney Transfer, що є еквівалентом Російського рубля.
WMU – титульний знак системи WebMoney Transfer, що є еквівалентом української гривні.
WMY – титульний знак системи WebMoney Transfer, що є еквівалентом узбецьких торб.
WMB – титульний знак системи WebMoney Transfer, що є еквівалентом білоруських рублів.
WMG – титульний знак системи WebMoney Transfer, що є еквівалентом золота.
WMC – титульний знак системи WebMoney Transfer, що є еквівалентом WMZ для кредитних операцій на гаманцях типу С.
Dima Hladun написав:
2. Для чого використовують WebMoney (Веб Мані)?

Для того ж що і гроші 'ab' . Тільки розрахунки ведуться засобами мережі інтернет з одного гаманця на другий гаманець такого ж типу.
Dima Hladun написав:
3. Як ми можемо використовувати WebMoney (Веб Мані) і чи це безпечно використовувати такий вид розрахунків? Які гарантії таких розрахунків?

Використовувати можете так само як і гроші, я вже вище писав про це. Захист ваших активів на дуже високому рівні.
Dima Hladun написав:
4. Як Ви особисто пропонуєте заробляти на WebMoney (Веб Мані)?

Є досить багато різноманітних бірж віддаленої роботи, де майже всі розрахунки проводяться за допомогою ВебМані:
http://weblancer.net/
http://www.free-lance.ru/
і багато інших.

P.S. Дмитро, не можу розібратися як підписатися на данну тему, Ви як адміністратор можете для мене це зробити? Дякую.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  

Re: Обмін WebMoney (Веб Мані) в Україні
ПовідомленняДодано: 12 січня 2009, 22:29 
фінансовий адмін
Аватар користувача
Офлайн

З нами з: 14 жовтня 2008, 13:00
Повідомлення: 781
Звідки: Львів
venom_ написав:
pasichnyk написав:
а в других городах у вас филиалов нет?
Нет ли у Вас желания сотрудничать в Кременчуге?

Пока филиалов нет, в Харькове сейчас налаживаем контакты. Пините нам через ВМ-почту, обговорим такую возможность. 'bt'


Nataliya Bilovus написав:
to venom_
Я так розумію, що ВИ в якийсь спосіб представляєте WebMoney? А ким працюєте для цієї компанії, на якій посаді, так би мовити?


Я представляю СВІЙ обмінний пункт титульних знаків Вебмані. Він є офіційно зареєстрованим в каталозі ресурсів WebMoney - Megastock (http://www.megastock.ru) та в ГЕО-сервісі WebMoney (http://geo.webmoney.ru). Тобто працюю я сам на себе, але по правилах WebMoney Transfer.

Dima Hladun написав:
Чесно пробував там прочитати про WebMoney (Веб Мані), та нічого не зрозумів: купа різної інформації, яку важко скласти в одну картину.
Ви б могли "чайникам" на "хлопський розум" пояснити:

Звичайно! Давайте по пунктам:

Dima Hladun написав:
1. Що таке WebMoney (Веб Мані). Які види існують WebMoney (Веб Мані).

WebMoney Transfer – надає можливість проведення онлайн-платежів і середовище для ведення електронного бізнесу.
WMZ – титульний знак системи WebMoney Transfer, що є еквівалентом долара США.
WME – титульний знак системи WebMoney Transfer, що є еквівалентом євро.
WMR – титульний знак системи WebMoney Transfer, що є еквівалентом Російського рубля.
WMU – титульний знак системи WebMoney Transfer, що є еквівалентом української гривні.
WMY – титульний знак системи WebMoney Transfer, що є еквівалентом узбецьких торб.
WMB – титульний знак системи WebMoney Transfer, що є еквівалентом білоруських рублів.
WMG – титульний знак системи WebMoney Transfer, що є еквівалентом золота.
WMC – титульний знак системи WebMoney Transfer, що є еквівалентом WMZ для кредитних операцій на гаманцях типу С.
Dima Hladun написав:
2. Для чого використовують WebMoney (Веб Мані)?

Для того ж що і гроші 'ab' . Тільки розрахунки ведуться засобами мережі інтернет з одного гаманця на другий гаманець такого ж типу.
Dima Hladun написав:
3. Як ми можемо використовувати WebMoney (Веб Мані) і чи це безпечно використовувати такий вид розрахунків? Які гарантії таких розрахунків?

Використовувати можете так само як і гроші, я вже вище писав про це. Захист ваших активів на дуже високому рівні.
Dima Hladun написав:
4. Як Ви особисто пропонуєте заробляти на WebMoney (Веб Мані)?

Є досить багато різноманітних бірж віддаленої роботи, де майже всі розрахунки проводяться за допомогою ВебМані:
http://weblancer.net/
http://www.free-lance.ru/
і багато інших.

P.S. Дмитро, не можу розібратися як підписатися на данну тему, Ви як адміністратор можете для мене це зробити? Дякую.



Дякую Вам за змістовну відповідь. Тепер на форумсі включив можливість підписуватись на теми. Ласкаво прошу це зробити самому: над темою зверху є " Підписатись на цю тему | Додати в закладки | Версія для друку | Повідомити друга по e-mail ". До речі, а як Вас звати і може у Вас фото є 'ah'


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  

Re: Обмін WebMoney (Веб Мані) в Україні
ПовідомленняДодано: 13 січня 2009, 11:21 
фінансовий партизан
Аватар користувача
Офлайн

З нами з: 08 січня 2009, 14:19
Повідомлення: 30
Звідки: Луцьк
Dima Hladun написав:
Дякую Вам за змістовну відповідь. Тепер на форумсі включив можливість підписуватись на теми. Ласкаво прошу це зробити самому: над темою зверху є " Підписатись на цю тему | Додати в закладки | Версія для друку | Повідомити друга по e-mail ". До речі, а як Вас звати і може у Вас фото є 'ah'


'ab' На тему підписався, залишилось перевірити як працює .

Вибачте, що не представився Вам 'ah' . Мене звати Логвіненко Олександр Андрійович 'bt' .
Мені дуже подобається приємна, затишна обстановка у Вас на форумі. 'ay'


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  

Re: Обмін WebMoney (Веб Мані) в Україні
ПовідомленняДодано: 13 січня 2009, 14:05 
фінансовий адмін
Аватар користувача
Офлайн

З нами з: 21 грудня 2008, 20:17
Повідомлення: 558
Звідки: Київ
venom_ написав:
Добрий день, шановні форумчани!

Представляю Вашій увазі сервіс по обміну титульних знаків WebMoney


А з іншими платіжними системами ви працюєте? Наприклад, PayPal, E-gold?

_________________
Ваш личный финансовый консультант (Ваш особистий фінансовий консультант)
проведение финансовой игры cashflow 101 (кешфло 101, кешфлоу 101, денежный поток 101), cashflow 202 (кешфло 202, кешфлоу 202) в Киеве
проведение бизнес-игры "Крысиные бега 1", "Крысиные бега 2" в Киеве


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 62 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Далі


  Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
cron

© Forum Finconsul 2008